Alfanet - Twój internet i telewizja - O nas

Alfanet

Oferujemy realny dostęp do wirtualnego świata!
„Naszą misją jest dostarczanie Internetu wszędzie tam, gdzie jest on potrzebny. Każda dzielnica, miejscowość, wieś zasługuje na to by korzystać z najnowocześniejszych technologii, a my dołożymy wszelkich starań, by stało się to możliwe.”
Marcin Małolepszy

Historia

Firma @Alfanet zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości usług teleinformatycznych, w tym Internetu, Telefonii Cyfrowej oraz Telewizji. Jesteśmy jedną z największych firm oferujących dostęp do Internetu na terenie Częstochowy, Radomska i okolic.

Firma @ALFANET powstała w 2004 r. jako lokalny dostawca internetu. Dzięki najlepszej klasy fachowcom, motywacji i uporowi rozwinęliśmy naszą ofertę i stworzyliśmy własną sieć światłowodową docierając do setek domów w województwach śląskim, opolskim oraz łódzkim.

Osiągnięcia

Oprócz Internetu nasi Klienci zyskali bogata ofertę telewizyjną, oraz Telefonię w cyfrowej jakości. Wychodzimy naprzeciw oczekiwań naszych klientów i ciągle rozszerzamy zakres naszych usług.

Posiadamy ofertę zarówno dla użytkowników domowych jak i dla małych oraz dużych firm. Projektujemy i wykonujemy sieci teleinformatyczne, oraz prowadzimy profesjonalny serwis komputerów i sieci.

Nasza Firma ciągle się rozwija, tworzymy nowe stanowiska pracy, działy i usługi by dostarczyć naszym Klientom jak najbogatsza ofertę.

Realizujemy Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka zapewniając dostęp do szerokopasmowego Internetu dla kolejnych miejscowości i powiatów. Posiadamy już ponad 300 kilometrów sieci światłowodowych. Dotychczas zaufało nam już 20 tysięcy klientów w ponad 60 miejscowościach w powiatach częstochowskim, głubczyckim, oleskim, pajęczańskim oraz radomszczańskim. A liczba ta ciągle rośnie. Dzięki najnowszym technologiom, elastycznym pakietom oraz profesjonalnej obsłudze codziennie przybywa nam nowych klientów. Z lokalnej Firmy staliśmy się jednym z najlepiej prosperujących dostawców Internetu w regionie.

Obsługa

Nasi wykwalifikowani konsultanci chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania, doradzą i rozwiążą zaistniałe problemy. Oferujemy pomoc techniczną do dyspozycji każdego Klienta 7 dni w tygodniu.

Wychodząc naprzeciw nowym standardom, firma @ALFANET stworzyła Indywidualny Panel Klienta, za pomocą którego Klienci mają dostęp do swoich płatności i faktur, mogą również sprawdzić stan swoich usług.

W naszej Firmie pracują młode, energiczne i pełne zapału osoby - wysokiej klasy specjaliści, mający za sobą pełen bagaż doświadczeń. Co roku nasi pracownicy biorą udział w wielu szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje. W połowie 2008 r. zostaliśmy członkiem grupy internetowej INET GROUP, której działania skupiają się na podwyższaniu jakości świadczonych usług poprzez współpracę i wymianę doświadczeń firm działających w tej samej branży.